«ВІДКРИТЕ ОСВІТНЄ Е-СЕРЕДОВИЩЕ СУЧАСНОГО УНІВЕРСИТЕТУ» ЗАПРОШУЄ ДО ПОДАННЯ РУКОПИСІВ ДО ВИПУСКУ №14 (1), 2023!

2023-02-01

Шановні науковці!

Електронне наукове фахове видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (категорія “Б”) запрошує до подання рукописів до 14 (1) випуску. Рукописи приймаються англійською та українською мовами до 13 березня 2023 року.

«Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» сприяє популяризації наукових доробків у галузі ІКТ в освіті, висвітлює інновації у цифровій педагогіці. Публікації індексуються наукометричними та реферативними базами даних (Google Scholar, InfoBase Index, European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences, WorldCat, OpenAIRE, Crossref, ERIH PLUS та ін.), а також усі файли періодично архівуються та зберігаються у Національній бібліотеці України імені І.В. Вернадського, Київ, Україна.

Будь ласка, ознайомтесь із Вимогами до оформлення подання. Після подання статті через он-лайн систему, автор отримує автоматичного листа з повідомленням, що стаття надійшла до редакції. При виникненні питань стосовно рецензування, редагування рукопису, автор може писати на електронну адресу журналу openedu@kubg.edu.ua. 

Будемо раді бачити Вас серед авторів нового випуску електронного наукового фахового видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»!