«Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» оголошує прийом рукописів до випуску №13 (2), 2022!

2022-09-12

Шановні науковці!

Оголошуємо прийом рукописів до 13 (2) випуску електронного наукового фахового видання   «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету» (категорія “Б”).

Звертаємо Вашу увагу, що електронне наукове фахове видання сприяє поширенню передових наукових ідей у галузі педагогічних наук з метою висвітлення новітніх цифрових засобів для освітньої діяльності.

Публікації індексуються наукометричними та реферативними базами даних (Google Scholar, InfoBase Index, European Reference Index for the Humanities and the Social Sciences, WorldCat, OpenAIRE, Crossref та ін.), а також усі файли періодично архівуються та зберігаються у Національній бібліотеці України імені І.В. Вернадського, Київ, Україна.

Рукописи приймаються англійською та українською мовами до 16 жовтня 2022 року. Будь ласка, ознайомтесь із Вимогами до оформлення подання. Після подання статті через он-лайн систему, автор отримує автоматичного листа з повідомленням, що стаття надійшла до редакції. При виникненні питань стосовно рецензування, редагування рукопису, автор може писати на електронну адресу журналу openedu@kubg.edu.ua. 

Дякуємо Вам за інтерес до нашого електронного наукового фахового видання «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»!