2015

вересень 11, 2015 – вересень 12, 2015


ВІДКРИТЕ ОСВІТНЄ Е-СЕРЕДОВИЩЕ СУЧАСНОГО УНІВЕРСИТЕТУ:

міжнародна науково-практична конференція.

20 серпня 2015 року

на базі Київського університету імені Бориса Грінченка.

Запрошуємо найкреативніших науковців та практиків до участі!

В рамках конференції планується:

10:00 – 16:00 - робота дискусійних  панелей:

1. Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету- реалії та перспективи. Навчання будь-де, будь-коли, будь-яке, з максимальною користю особисто для кожного – таким має бути сучасне освітнє середовище.

Проблемні питання для обговорення: Проблеми  створення освітньої політики університету, якість електронного навчання, виклики MOOC , підготовка  вишами фахівців, потрібних сучасному ринку праці, інноваційні педагогічні технології навчання, змішане навчання в навчальному процесі,   місце start-up в університетах, соціальні мережі чи LMS, е-наука, персональне електронне навчальне середовище студента, е-портфоліо викладача та студента, використання хмарних технологій та інше.

2. ІК-компетентність  вчителів, викладачів, професорів, директорів та ректорів – потреба чи забаганка? «Успішна, сучасна, активна людина, що не володіє ІКТ» - чи реально це?

Проблемні питання для обговорення: рамка ЮНЕСКО формування ІК-компетентності, шляхи сформування ІК- компетентність сучасного освітянина,  вимоги до ІК-компетентності вчителя, викладача, професора,  роль підвищення кваліфікації  вчителів та викладачів у формуванні ІК-компетентності, підготовка майбутніх вчителів для  навчання сучасних дітей та інші.

3. Інтернет речей – виклик сьогодення. Речі вже спілкуються між собою, як це використати?

Проблемні питання для обговорення: що таке Інтернет-речей,  як готувати фахівців з цієї галузі,  готовність українських вишів до підготовки  фахівців у цій галузі, чи можна та потрібно навчати  дітей елементам вбудованих речей, STEM освіта та інші.

4. Тренди та сучасні методики в освіті. Технології розвиваються шаленим темпом постає питання як їх найкраще використати для навчання, щоб сформувати у учнів та студентів навички необхідні для успіху в сучасному глобалізованому світі.

Проблемні питання для обговорення: інноваційні методи навчання,  підготовка вчителів та майбутніх вчителів до використання інноваційних методів навчання, змішане навчання, хмарні технології, впровадження методики  ТРІЗ, STEM, вчителі і фасилітація та інше.

До професійних дискусій запрошені провідні експерти України та світу, представники бізнесу, керівники освітніх закладів та установ, батьки, студенти та учні.

16:00-18:00 – майстер-класи та семінари:

  • Електронне освітнє середовище університету
  • ІК-компетентність
  • Інтернет-речей та робототехніка.
  • Інноваційні методи в навчальному процесі.
  • 1 учень - 1 комп'ютер.
  • Методика сучасної інформатики.

Для участі просимо заповнити реєстраційну форму. Деталі на сайті конференції.

Назва доповіді та назва статті зазначається у реєстраційній формі учасника конференції

Слідкуйте за анонсами.  Готується збірник праць за підсумками конференції з перспективою друкуватися у міжнародному збірнику наукових праць  у Польщі.

Інформація про індексування матеріалів

Анонси

 

Шановні колеги, освітяни, науковці!

 

Запрошуємо Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету», яка відбудеться 08 вересня 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка, за адресою: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б. Початок о 10.00 год у Залі Вченої ради (ауд. 227).

 
Опубліковано: 2017-09-04 Детальніше...
 
Більше анонсів...

Інформація про конференцію